Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: UNI ART  → Akce
iduzel: 42550
idvazba: 46267
šablona: stranka
čas: 24.9.2021 01:20:58
verze: 4927
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Akce

Beseda s Jiřím Reidingerem a Sylvii Krobovou
6.3.2019, 17:00
Historická knihovna, Budova A

Všechny srdečně zveme na besedu s divadelními herci, všestrannými umělci a manželi Jiřím Bilbo Reidingerem a Sylvií Krobovou. Podtéma „Jak disidentské dětství a klaunské vidění ovlivní člověka v jeho uměleckém tvoření a vidění dnešního světa“. Přijďte si poslechnout příběhy z jedinečných životů umělců a krásný zpěv Sylvie Krobové v útulném prostoru historické knihovny VŠCHT.

Autorské čtení
20.3, 18:00
Historická knihovna, Budova A

Již zaběhnuté autorské čtení v historické knihovně se bude samozřejmě konat i tento semestr. Připravte se na další dávku uměleckého projevu v podání nejen Vašich spolužáků. Po skončení bude následovat již tradiční rozbor vyslyšených děl v Dejvické Nádražce.

Artsida
10.4.2019
U Apsidy, Budova A

V letním semestru máme pro Vás přichystaných mnoho venkovních akcí U Apsidy. Jednou z nich je i Artsida - akce zaměřená na všechno umělecké. Můžete očekávat koncert studentské kapely Band4Students, bazárek oblečení, uměleckou výstavu a mnoho jiného.

Komín
20.6.2019
U Komína, Budova B

Akce Komín je už tradiční multikulturní oslavou konce semestru. V minulých letech byly na programu tanec, hudba, divadlo a workshopy. Letošní náplň i její tematiku upřesníme v průběhu semestru.

Jóga
Úterý s Kristýnou v B23, 8:45
Středa s Paulínou v A01, 8:45

Pro absolutní fyzickou i duševní rovnováhu se přidejte na pravidelné lekce jógy. Tento semestr se ke známým tvářím studentek Paulíny a Kristýny přidejí také lekce acroyogy pod vedením Filipa Kaufmana. Do konce zimy se budeme potkávat v učebnách B23 v úterý a v A01 v středu. Až začne být teplo, přesuneme se ven na dvůr U Apsidy v budově A.

Letní kino
Květen-Červen

Po loňské úspěšné sezóně letního kina U Apsidy bude UNI-ART pokračovat v středečních filmových večerech. Můžete se těšit na filmy všech kategorii a chutí.

Koncert v (A)VOID
28.3.2019
(A)VOID

Lambda, Kapitáni průmyslu a Tajem

Mix žánrů z VŠCHT. Tři různé hudby v jedné plovoucí galerii.

Divadelní výpravy
měsíčně

Jak je to dlouho, co jsi byl naposled v divadle? Říkáš si, že nebudeš kulturní barbar a zavítáš tam častěji? Ve spolupráci se Švandovým divadlem se s námi můžeš každý měsíc podívat na vybrané představení z repertoáru domácího souboru. Pokud se chceš přidat k naší kultury chtivé skupině, neváhej nás kontaktovat. Rezervace daného představení probíhá vždy s měsíčním předstihem.

Aktualizováno: 19.2.2019 11:17, Autor: Petr Kovář

A
B
C
1
2